d-pak
|

Hakkımızda

ATD Ambalaj ve Danışmanlık 2002 yılında kuruldu. Genel Yönetim ve Paketleme Sektörü Danışmanlığı ile başlayan faaliyetlerine Konsept Hazırlama, Tasarım Hizmetleri ve Ambalaj Malzemesi Tedariğini de ekledi.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda 2007 yılında kurulan D-Pak Ambalaj üretim firması ile Prestij Torba ve File Torba üretimine başladı. D-Pak Ambalaj, kısa sürede ürün gamına Bantlı Torba, Etiketli Çuval ve Kasa Örtüsü’nü de ekledi.

2011 yılına kadar geçen süre içinde danışmanlık ve eğitim hizmet çeşitliliğini de artıran ATD Ambalaj ve Danışmanlık, Dudullu Organize Sanayi içinde kurulu merkez ofis ve fabrikasında hizmetlerine devam etmektedir.

İçinde bulunduğumuz sert piyasa koşullarında rekabet edebilmek, varlığın devamını sağlayabilmek bile kolay değilken, mevcut karlılığı korumak ve artırmak için konsept çalışmaları ile farklı ürün sunumuna yönelik çalışmaların ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz DPAK Prestij ve DPAK File Torba ile ürün farkındalığının tüm sektörlerde yakalanacağını, bu sayede ürünün katma değer kazanacağını düşünüyoruz.